logozlobki-przedszkola.pl
userloginblue zabawy dla przedszkolaków [ Loguj ] [ Rejestruj ] [ Dodaj placówkę ]
dziecko chmurap chmural
bx bx

Strona główna :: Mazowieckie ::

Żłobek - Klub Malucha

SPECJALNA OFERTA NAJLEPSZYCH KLUBÓW MALUCHA
• Bezpłatny okres adaptacyjny/dzień próbny – przyjdź z dzieckiem i sprawdź czy nasze Kluby Malucha spełniają wasze oczekiwania (pobyt bezpłatny);
• U nas nie musisz podpisywać umowy na rok, po miesiącu możesz zdecydować czy przedłużyć umowę na kolejne miesiące (przy cenach standardowych);
• Przy podpisaniu umowy na rok ceny już od 800 zł miesięcznie (ilość miejsc ograniczona);
• Przy podpisaniu umowy na okres powyżej 12 miesięcy ceny już od 750 zł miesięcznie;
• Jeśli będziesz zadowolony i polecisz nas znajomym otrzymasz dodatkowy rabat;
Zadzwoń i umów się na spotkanie lub po prostu przyjdź z dzieckiem i sam sprawdź czy odpowiadamy waszym potrzebom.
Kontakt:
Tel. 510-879-565
biuro@republikamalucha.pl
www.republikamalucha.pl

Republika Malucha prowadzi trzy Kluby Malucha na Bemowie, Bielanach i w Ursusie. Każdy z nich mieści się w domu jednorodzinnym, z własnym ogrodem, w cichej i spokojnej okolicy. Są to miejsca gdzie każdy Maluch znajdzie profesjonalną i troskliwą opiekę w czasie gdy rodzice są w pracy lub załatwiają ważne sprawy. Wyposażenie każdego Klubu spełnia standardy wymagań bezpieczeństwa i higieny. Do dyspozycji maluchów oddajemy przytulne pomieszczenia wyposażone do potrzeb zabawy i nauki.

Kluby Malucha są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00 przez cały rok kalendarzowy (nie mamy przerw wakacyjnych, długich weekendów itp.),
w godzinach wieczornych (opieka nocna), w weekendy oraz święta wg indywidualnych ustaleń z rodzicami.

Opiekujemy się dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 4 lat.

Rodzice mają do wyboru abonamentową opiekę dzienną, opiekę godzinową (kiedy trzeba coś załatwić, iść na zakupy czy do fryzjera itd.), zajęcia dodatkowe (stałe i cykliczne) oraz oferty specjalne obejmujące m.in. organizację urodzin, imprez okolicznościowych, warsztaty dla dzieci i rodziców, treningi umiejętności wychowawczych i wiele, wiele innych.

Rekrutacja trwa przez cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są wg kolejności zgłoszeń i mogą dołączyć do grupy w każdym momencie.
Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsca w Republice Malucha.

Nasze placówki
Republika Malucha – Bemowo