logozlobki-przedszkola.pl
userloginblue zabawy dla przedszkolaków [ Loguj ] [ Rejestruj ] [ Dodaj placówkę ]
dziecko chmurap chmural
bx bx

Strona główna :: Mazowieckie ::

Cudowne Lata

Cudowne Lata to miejsce opieki, zabawy i edukacji. Serdecznie zapraszamy dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat. Oferujemy opiekę w godzinach 07:30 - 18:00 od poniedziałku do piątku.
Mieścimy się w domu jednorodzinnym, na warszawskiej Białołęce. Dom i wyposażenie spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny. Każda grupa ma swój przytulny pokój, w którym organizowane są zajęcia dostosowane do wieku oraz odpoczynek. Najmłodsze dzieci mają swój osobny pokój, tak aby zabawki dzieci starszych nie były dla nich zagrożeniem (małe elementy lub głośniejsze dźwięki). Jest także duża sala zabaw i kącik jadalny. Wszystkie zabawki są nowe, renomowanych firm, z atestem. Do zabaw na świeżym powietrzu dysponujemy dużym ogrodem, w którym dzieci mogą się bawić lub uczestniczyć w zajęciach ruchowych organizowanych przez opiekunki. Starsze dzieci mają osobne pokoje z łóżeczkami do spania.

ADRES - Zobacz dużą mapę

ul. Myśliwska 11, Warszawa, 03-071 Warszawa